Svépomocí snadno a rychle. Určitě znáte několik stránek, kde se každý chlubí jak stavěl svůj dům svépomocí a chce se s tím podělit i s ostatními. Otázka zní: stavěl to ten člověk správně, je jeho postup správný? Nezapoměl na něco? Nebo to je jen portál kde se snaží majitel serveru nahnat co nejvíce lidí, aby utržil co nejvíce peněz z reklam a doporučuje stavebniny, kde mne lidově oškubou? Otázkou také je zda mi dokáže radit člověk, který za svůj život postavil jeden dům?

 

Co děláme my? Jak už jste si mohli všimnout jste na stránkách nejlevnejsi-stavebniny.eu což už název něco znamená, zda samochvála nesmrdí si můžete jednoduše vyzkoušet když nám zašlete nabídku od konkurence a pokud Vám nenabídnem lepší cenu tak buďto Váš kamarád pracuje u výrobce a udělá to nějak bez DPH nebo Vaše konkurenční nabídka lidově řečeno smrdí ( na netu je několik pochybných firem, které vám slíbí cokoliv, jen aby z Vás vytáhli peníze, které už nikdy neuvidíte a nebo stavebniny tam někde od vysočiny, které penězi platí pohledávky věřitelům (dodavatelům kteří jim zablokovali kredit)  a než je odblokují tak si na materiál chvilinku počkáte a i když je plný internet diskuzí nadávek a insolvencí a podobně lidem to nevadí a posílají vesele peníze a čekaj a čekaj….. a dost hanění pojďme na naše služby. Jak už bylo řečeno jsme společnost která je z části financovaná  z grantu Evropskou Unie, tak aby Vaše stavby, do kterých se pouštíte sami byly postaveny správně dle ČSN, ale také splňovali tepelně izolační vlastnosti domu, protože známe projektanty a architekty – většina jich na stavbě klienta ani nebyla a né vždy navrhnou správné řešení.

Dále musíme podotknout, že veškeré konzultace od našich techniků jsou ZDARMA, jsou všichni pravidelně proškolováni a rádi přijedou na Vaši stavbu, pokud to na náš Showroom máte daleko. Využít můžete také naše smluvní sklady, kterých je přes 80, nebo závozy betonů, kde disponujeme s více než 70 betonárnami a nebo přes 60 půjčoven nářadí a strojů.

 

Naši technici ročně asistují u desítek staveb a jsou  pravidelně proškolováni u našich dodavatelů, od kterých také máme technickou a informační podporu. A kdo by toho měl vědět více než technici například od HELUZU, YTONGU, TONDACHU, WEBERU… 

 

Pojďme si to tedy shrnout: Jsme zde vždy pro Vás, máme pro Vás stavební servis a nejlevnější stavební materiál, tak pojďte stavět s námi, nemáte co ztratit jen získat. Těšíme se na shledanou například na Vašem pozemku