Ytong

   Systém YTONG má výborné tepelněizolační vlastnosti, dále šetří náklady na vytápění a omezuje  ztráty energie celého objektu. Pórobeton je masivní stavební materiál s uzavřenou pórovitou strukturou. Ytongové tvárnice a příčkovky jsou výrobky z bílého porobetonu původem ze švédska, které se vyráběli již v době meziválečné, kde byly vysoké poptávky po úsporných domech, které se staví dodnes. S Ytongem se dobře   zdí, hlavně přesně bez zbytečných odpadů. Nabízíme veškerý sortiment ytongu:


* ytongové tvárnice a příčkovky lepíme pomoci tenkovrstvého lepidla na porobeton (tmel weber.mix 25kg nebo lepící tmel ytong 17 kg  a řežeme ruční pilou na porobeton nebo elektrickou pilou aligátor. ( elektrickou pilu aligátor si můžete od nás výhodně zakoupit, nebo výhodně zapůjčit na více než 60 půjčovnách po celé ČR.) Řezání lze provádět i jinými pilami k tomu určenými.

 

Příčkovky - ytong příčkovky: 50mm, 75mm, 100mm, 125mm, 150mm,

 

tvárnice pro obvodové zdivo: 200mm, 250mm, 300mm, 375mm, 450mm

 

multipor - je tvárníce s výjimečnými izolačními vlastnostmi

 

Ytong lambda, labda +, lambda yq -  jsou tepelně izolační tvárnice na obvodové zdivo, které nemusí být zatepleno.

 

překlady:    nosné překlady ytong -  jsou překlady vystužené  s betonářskou výstuží ( roxory)

                  nenosné překlady ytong - jsou překlady které nejsou nosné a jsou bez výstuže pouze porobeton ( směs vápna, písku..)

 

stropní konstrukce od ytongu:  přemýšlíte nad stropem od ytongu? Pak Vám rádi pomůžeme takový strop zhotovit svépomocí. Stačí nám zaslat půdorys a řez stavbou a výpočet stropu uděláme za Vás. Budete potřebovat stropní vložky a stropní nosníky ytong, dále stavební stojky, které si můžete výhodně od nás zapůjčit ve více než 60 pobočkách v celé ČR. Poté kari sítě, betonářské tyče (roxory) a beton - vše můžete mít od nás a nejlevněji.

 

Schody a schodnice ytong -  schody od ytongu jsou ve své podstatě stavebnice, kterou krok po kroku hravě zvládnete. Vše Vám na stavbu přijede a každou schodnici budete mít očíslovanou a skládáte. Pozor je nutné poté zhotovit betonovou zálivku s výztuží. ( Vrstva betonu s roxory, kari sítěmi nad schodnicemi). 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------

ZE SYSTÉMU YTONG umíme vše - zašlete nám seznam materiálu a nebo nacenění od konkurence a my Vám vše individuálně naceníme. Prosíme uveďte i místo stavby a Váš kontakt :-)

 

DOPRAVA ZDARMA A SLEVA AŽ 40% z cen ceníkových. U větších zakázek umíme i lepší ceny. Vždy záleží na množství a také regionu stavby. Doprava zdarma je při využití celého kamionu tj. min. 21 palet, pokud je menší je účtována dvojvkládka. Nebo  pokud potřebujete například jen dvě palety zařídíme Vám dopravu z naší nejbližší smluvní pobočky a nebo si je můžete na pobočce vyzvednout.

 

Příklad: Zašlete nám nabídku od konkurence a my Vám garantujeme lepší nabídku.  Nebo zašlete seznam materiálu a my Vám vše rádi naceníme.

 

info@nejlevnejsi-stavebniny.eu

 

 

 

 

 

 

Podobné produkty:

 

Další produkty: