STŘEŠNÍ OKNA

STŘEŠNÍ OKNA ROTO:

 

  Se značkovými produkty Roto jste se rozhodli pro kvalitu "german made". Naše střešní okna a příslušenství jsou vyráběny z prvotřídních materiálů a přesvědčí vás svými vynikajícími vlastnosti, dlouhou životností a jednoduchostí údržby. Než totiž produkty Roto opustí výrobní závod, jsou testován "zevrubně a ze všech stran" a prověřeny, aby byly v souladu s DIN. Prodej a montáž našich prduktů necháváme provádět skutečné profesionály - obchodní partnery Roto a prověřené montážní firmy.

  Výsledek je nasnadě, inteligentní řešení pro moderní bydlení pod střechou, spojené s vysokou energetickou účinností a pohodlím, které zvýšuje osobní svobodu při bydlení všem našim zákazníkům. Za tímto principem si Roto stojí a stále ho vylepšuje. Den co den - Roto princip: Více volnosti! Více pohodlí!


ROTO Designo R8

 

Bezvadný vzhled a zároveň úspora energie

Designo R8 je naše mistrovské dílo v generaci střešních oken řady Designo. Přesvědčí vás svými promyšlenými funkcemi, stejně jako svou energetickou úsporností.

 

Designo RotoComfort i8

 

Světový unikát

Se střešním oknem Designo RotoComfort i8 představujeme nový vývojový směr, který definuje zcela nově pohodlí při bydlení pod střechou. Ať už vypínačem, tlačítkem nebo pomocí smartphonu či tabletu - RotoComfort i8 lze snadno ovládat pouhým stiskem tlačítka.

 

ROTO Designo R6

 

Elegantní kombinace

Ještě více flexibility při plnění osobní snů pod střechou: to je kyvné střešní okno Roto Designo R6. Je navrženo jako optimální doplněk ke výklopným/kyvnám střešním oknům Designo R8.

 

Designo R6 RotoTronic

 

Pohodlí jedním stiskem

Ideální doplněk k výklopným/kyvným střešním oknům Designo R8. Jeho využití doporučujeme do těžko přístupných míst vysoko nad podlahou nebo naopak nízko u podlahy.

 

ROTO Designo R7

 

Kvalita za rozumnou cenu

Osvědčená výsuvně kyvná technika střešních oken Roto Designo R7 poskytuje významné zvýšení pohodlí a svobody pohybu ve srovnání s mnoha jinými běžnými kyvnými okny.ROTO Designo R4

 

Síla tradice

Střešní okno Designo R4 s osou otáčení ve středu okna, ovládací klička leží dole na křídle.

 

Designo R4 RotoTronic

 

Střešní okna Designo R4 RotoTronic se ideálně hodí do těžko dostupných míst a také jako doplněk k výsuvně kyvným střešním oknům Designo R7.

 

Roto Q4 Plus

 

 

Čistý design, kvalitní a odolné zpracování a energetická účinnost navysoké úrovni - to je RotoQ. Cenově výhodné dřevěné střešní okno nejnovější generace vás přesvědčí jak svými chytrými detaily, tak ergonomickým madlem. Ale i to nejvyšší pohodlí lze stále ještě zvyšovat: vybavte se jednoduše a téměř bez nářadí doplňky z nepřeberného příslušenství Roto.

 

 

>>> NECHTE SI UDĚLAT NABÍDKU : info@nejlevnejsi-stavebniny.eu

 

 

 

 

 

 

 

Podobné produkty:

 

Další produkty: