Plechové krytiny

MAXIDEK – LUXUSNÍ A VARIABILNÍ KRYTINA Z PLECHU

 

 

  MAXIDEK je velkoformátová plechová střešní krytina s dokonalou imitací klasických tašek. MAXIDEK je možné využít pro zastřešení jak obytných nebo občanských staveb, tak i průmyslových případně obchodních budov. Oproti klasickým taškám nabízí širokou paletu barevného i materiálového provedení, téměř bez limitů. Je jen na představě investorů a architektů, jakou barvu či materiál zvolí a vytvoří nestandardní řešení střechy, která upoutá pozornost. MAXIDEK je možno vyrobit v rámci modulu velmi variabilně a to jak délky jednotlivých tabulí, tak také výšky samotného modulu krytiny.


  Nízká hmotnost (jen 5kg/m2) je vhodná pro rekonstrukce či přestavby, kde by v případě těžších krytin bylo nutné zesílit krov. MAXIDEK se běžně využívá jako krytina u nadstaveb panelových domů a veškerých rekonstrukcí střech a podkroví. LEHKÁ A RYCHLEJŠÍ

 

  Díky velkoformátovému řešení je pokládka krytiny v porovnání s klasickou maloformátovou krytinou výrazně rychlejší a jednodušší. Přitom však zůstane zachovaný elegantní vzhled tašek a to díky jedinečnému 3D-CUTu, který přesně kopíruje vzhled tašek i v oblasti okapu. Díky použitému materiálu je krytina odolnější proti usazování nečistot, což minimalizuje možný výskyt mechů a lišejníků. Krytinu je možno použít ve všech sněhových oblastech.

 

 

DOPLŇKY

 

 

K systému MAXIDEK je možné objednat širokou paletu originálních doplňků a příslušenství pro řešení detailů jako zakončení střechy, odvětrání, prostupy a další. 

 

>>> NECHTE SI ZHOTOVIT NABÍDKU:  info@nejlevnejsi-stavebniny.eu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podobné produkty:

 

Další produkty: